Tubinas logotipas

BOHEMA • VIEŠBUTIS

Galinio Pylimo g. 16, Klaipėda, Lietuva | +37046411884 | lugne@tubinas.lt

VERSLO KLASĖS
KAMBARYS

Verslo klasės kambarys, Klaipėda. Apgyvendinimas

Dvivietis 30-32 m² ploto verslo klasės kambarys su dvigule lova. Šio kambario grindys išklotos minkšta kilimine danga. Numeryje rasite televizorių, drabužių pakabą bei lygintuvą. Numeryje yra atskiras vonios kambarys su visomis reikalingomis priemonėmis: nuo muilo iki plaukų džiovintuvo. Norintys padirbėti galės tai daryti prie rašomojo stalo. Viešbutyje yra liftas, kuriuo galėsite pakilti ar nusileisti į norimus aukštus.

Verslo klasės kambarys, Klaipėda. Apgyvendinimas

STANDARTINIS DVIVIETIS KAMBARYS

Dvivietis kambarys, Klaipėda. Bohema. Kambarių nuoma

Standartinis 18 kv. metrų ploto kambarys su dvigule arba dviem atskiromis lovomis. Kambaryje yra TV, bevielis internetas, garderobui skirtos pakabos. Jūsų patogumui numeriuose įrengti individualūs vonios kambariai su dušo kabinomis ir tualetu. Vonios kambariuose rasite visas reikalingas priemones: muilą, dušo žėlę, plaukų šampūną, rankšluosčius bei plaukų džiovintuvą.

Dvivietis kambarys, Klaipėda. Bohema. Kambarių nuoma

EKONOMINĖS KLASĖS KAMBARYS

Ekonominės klasės kambarys, Klaipėda. Bohema. Kambarių nuoma

Ekonominės klasės 12 m² ploto kambarys palėpėje su dvigule arba dviem atskiromis lovomis yra galimybė pastatyti vaikišką lovelę. Numeryje įrengti privatūs vonios kambariai su dušais. Juose rasite visas reikalingas priemones: muilą, dušo žėlę, plaukų šampūną, rankšluosčius, plaukų džiovintuvą. Kambaryje sudėtos medinės grindys, sienos nepralaidžios garsui yra plačiaekranis televizorius.

Ekonominės klasės kambarys, Klaipėda. Bohema. Kambarių nuoma

TRIVIETIS KAMBARYS

Trivietis kambarys. Viešbutis. Bohema. Klaipėda

Komfortiškas 30 m² trivietis kambarys. Kambaryje yra viena vienvietė lova ir viena didelė dvigulė lova. Svečių patogumui įrengtas privatus vonios kambarys su higienos priemonėmis, plaukų džiovintuvu. Numeryje rasite visą reikalingą lyginimo įrangą, drabužių spintą bei oro kondicionierių. Taip pat yra plokščiaekranis televizorius su palydovine bei kabeline televizija. Prireikus galima pastatyti vaikišką lovelę.

Trivietis kambarys kambarys, Klaipėda. Apgyvendinimas

KETURVIETIS KAMBARYS

Keturvietis kambarys. Viešbutis. Bohema. Klaipėda

Keturvietis 32 m² ploto kambarys su dviem miegamosiomis sofomis ir viena didele dvigule lova. Jūsų patogumui įrengtas atskiras vonios kambarys su dušo žėlę, muilu, plaukų šampūnų, rankšluosčiais. Yra televizorius, darbo stalas, šviesai nepralaidžios užuolaidos. Numeryje rasite visus viešnagei reikalingus daiktus. Kambaryje bei visame viešbutyje veikia spartusis bevielis internetas.

Keturvietis kambarys. Viešbutis. Bohema. Klaipėda

ŠEIMYNINIS KAMBARYS

Šeimyninis kambarys. Trumpalaikė nuoma. Klaipėda

Šeimyninis 32 m² ploto kambarys. Kambaryje yra dvi miegamosios sofos ir viena didelė dvigulė lova. Numeryje galėsite ne tik ilsėtis, bet ir nudirbti dienos darbus prie rašomojo stalo jaukioje erdvėje. Numeryje įrengtas privatus vonios kambarys su nemokamomis higienos priemonėmis. Taip pat yra plačiaekranis televizorius, elektrinis virdulys, lyginimo įranga bei visi kiti, jaukiai viešnagei reikalingi daiktai.

Keturvietis kambarys. Viešbutis. Bohema. Klaipėda