Tubinas logotipas

NAVALIS • VIEŠBUTIS

H. Manto g. 23, Klaipėda, Lietuva | +37046404200 | info@navalis.lt

STANDARTINIAI DVIVIEČIAI KAMBARIAI

Dviviečiai kambariai. Navalis. Viešbutis. Klaipėda

Standartiniai 15 m² ploto dviviečiai kambariai su dvigule arba dviem atskiromis lovomis ir galimybe naudotis SPA. Moderniai įrengtame ir gerai apšviestame kambaryje yra individuali kondicionavimo ir šildymo sistema. Jūsų patogumui įrengtas vonios kambarys su visomis reikiamomis priemonėmis. Kambariuose taip pat rasite televizorių, darbo stalą. Nemokamas bevielis internetinis ryšys.

Dviviečiai kambariai. Navalis. Viešbutis. Klaipėda

VERSLO KLASĖS
KAMBARIAI

Verslo klasės kambariai. Navalis. Viešbutis. Klaipėda

Verslo klasės 26 m² ploto kambariai su dvigule arba dviem atskiromis lovomis. Svečiai gali lankytis SPA centre. Erdvus raudonmedžio kambarys su langais į centrinę miesto gatvę. Kambariuose sukurta jauki darbo ir poilsio atmosfera. Numeriuose įrengtas atskiras vonios kambarys, kuriame yra dušo žele, plaukų šampūnas, muilas bei plaukų džiovintuvas.

Verslo klasės kambariai. Navalis. Viešbutis. Klaipėda

APARTAMENTAI

Apartamentai. Navalis. Viešbutis Klaipėdoje

Ištaigingi 30-32 m² ploto apartamentai. Kambariuose yra langai į gatvę ir į viešbučio galinę dalį (šiuose kambariuose yra po 2 langus). Kambaryje yra balkonas, šaldytuvas, oro kondicionierius, televizorius su palydovine bei kabeline televizija. Įrengtas atskiras vonios kambarys, kuriame yra nemokami higienos reikmenys. Yra galimybe lankytis SPA centre.

Apartamentai. Navalis. Viešbutis Klaipėdoje

ŠEIMYNINIAI KAMBARIAI

Šeimyniniai kambariai. Navalis. Klaipėda. Apgyvendinimas

Šeimyniniai 30-32 m² ploto kambariai. Kambariuose yra dvi miegamosios sofos ir viena didelė dvigulė lova. Šiuose šeimyniniuose numeriuose yra oro kondicionierius, svetainės zona, privatus vonios kambarys su higienos reikmenimis, plaukų džiovintuvais bei chalatais. Pro kambarių langus atsiveria Klaipėdos miesto vaizdas. Gyventojai turi galimybę naudotis SPA paslaugomis.

Šeimyniniai kambariai. Navalis. Klaipėda. Apgyvendinimas