SMILČIŲ VILOS • VIEŠBUTIS

Smilčių g. 67, Palanga, Lietuva | +37046048569 | info@smilciu.lt
Tubinas logo mandala
Apartamentai su balkonu. Smilčių vilos. Viešbutis. Palanga

KAMBARIAI


Prabangiame 4 žvaigždučių viešbutyje „Smilčių vilos“ Jūsų laukia:

• apartamentai,
• mini apartamentai,
• apartamentai su terasa,
• apartamentai su balkonu,
• dviejų miegamųjų apartamentai.

Restoranas, banketai, Smilčių vilos. Viešbutis Palangoje

RESTORANAS


Viešbutyje yra įsikūręs jaukus ir stilingas restoranas. Kiekvieną rytą viešbučio gyventojų čia laukia gardūs pusryčiai. Sezono metu restorane galima papietauti ar pavakarieniauti. Daugiau informacijos Jums suteiks viešbučio registratūros darbuotojas.
Priimami užsakymai banketams, furšetams, įmonių ir privačioms šventėms, organizuojami dalykiniai pietūs, šventinės vakarienės ir kiti renginiai.

Smilčių vilos. SPA kompleksas, pirtis, baseinas, sauna, Palangoje

SPA. PIRTIS. BASEINAS


„Smilčių vilos” siūlo Jums atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienybės ir aktyvaus gyvenimo būdo moderniame viešbučio pirčių komplekse. Čia galėsite pasimėgauti pagal naujausias technologijas įrengta turkiška pirtimi, sauna, masažiniu mini baseinu bei soliariumais. Pirties interjeras – šildomos grindys išklotos prabangiomis natūralaus tiko dailylentėmis, Jūsų patogumui prabangūs DADON SPA baldai, kurie buvo pripažinti geriausiais SPA baldais Europoje 2008 metais.

Konferencijų salė, Smilčių vilos. Viešbutis Palangoje

KONFERENCIJŲ SALĖ


Mūsų viešbutyje savo renginiui surasite unikalią, uždarą erdvę – Jums pageidaujant, renginio metu viešbutis gali buti uždarytas nuo kitų lankytojų. Čia Jūsų laukia jauki, puikiai įrengta salė pobūviams su Dolby Digital garso sistema bei visa reikalinga vaizdo technika ir ekranu. Yra galimybė suorganizuoti šventinį vakarą viešbučio salėje ar prie salės esančioje terasoje su grill virtuve, mėgautis mūsų moderniu pirčių kompleksu ir netgi pratęsti šventinį vakarą prie jūros. Atstumas nuo viešbučio iki paplūdimio – tik 300 m. Galime Jums padėti suorganizuoti aktyvų poilsį Jūsų svečiams (keturačiai motociklai, skrydžiai oro balionu ir pan.).

VIEŠBUČIO NUOTRAUKOS

Viešbutis, restoranas, SPA, konferencijų salė
...
Apartamentai
Su balkonu
Apartamentai
Su terasa
Apartamentai
Su balkonu
Apartamentai
Dviejų miegamųjų
Apartamentai
Dviejų miegamųjų
Apartamentai
Su terasa
Apartamentai
Su terasa
Apartamentai
Su terasa
Restoranas
Banketai
SPA kompleksas
Smilčių vilos
Konferencijų salė
Smilčių vilos