Klaipėda Art Hotel Bohema

⋆⋆⋆

„BOHEMA”

Viešbutis „BOHEMA” –  3 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Klaipėdos senamiestyje, tik kelios minutės pėsčiomis nuo miesto centro.

Kuršių nerijoje esančios Smiltynės keltų terminalas yra už 1,4 km nuo „BOHEMA“, o Klaipėdos autobusų ir traukinių stotys – už 2,5 km. Iki prekybos centro „Akropolis“ automobiliu nuvažiuosite per 3 minutes, o „Švyturio“ areną rasite už 3 km.

Viešbutis „BOHEMA“ teikia apgyvendinimo paslaugas puikiai įrengtuose dviviečiuose ir šeimyniniuose kambariuose, kuriuose rasite visus reikalingus patogumus: patogios lovos, TV, rašomieji stalai, elektriniai virduliai, plaukų džiovintuvai, vonios reikmenys, nemokamas belaidis interneto ryšys. Viešbutyje įsikūrusi biblioteka bei foje įrengtas židinys. Kambariai papuošti vietinių menininkų-tapytojų darbais.

Automobiliai gali būti saugiai palikti savitarnos automobilių stovėjimo aikštelėje (už papildomą mokestį) bei Jums svarbūs daiktai registratūroje esančioje saugykloje. Viešbutyje Jus pasitiks mūsų restoranas ir kavinė su specialiai Jums paruoštu gėrimų ir patiekalų meniu. Kiekvieną rytą Jums nuotaiką pagerins bei puikiai pradės dieną mūsų virėjų paruošti gausūs pusryčiai.

Išsiaiškindami Jūsų poreikius, pasiūlysime Jums specialias poilsio programas bei paslaugas, kad leisdami atostogas maksimaliai pailsėtumėte ir pasisemtumėte jėgų bei patirtumėte neišdildomų įspūdžių.

Mūsų darbuotojai nuoširdžiai rūpinsis Jumis ir stengsis, kad ilsėdamiesi bet kuriame “TUBINAS Hotels” tinklo viešbutyje jaustumėtes laimingi!

Klaipėda – tai trečias pagal dydį Lietuvos miestas, įsikūręs Kuršių marių ir Baltijos jūros susiliejimo vietoje, Pajūrio žemumoje prie Dangės žiočių. Miestas yra Klaipėdos apskrities centras, dirba Klaipėdos miesto savivaldybė, veikia Kuršių nerijos nacionalinio parko ir Pajūrio regioninio parko direkcijos, 17 pašto skyrių.

Klaipėdoje pagrindiniai susisiekimo taškai yra  geležinkelio bei autobusų stotys, jūrų uostas.  Per miestą teka trys upės: Akmena, dar vadinama Dange, Smeltalė ir Kretainis. Nuo sostinės Vilniaus Klaipėda nutolusi 311 km į šiaurės vakarus.

Klaipėdos miesto gimtadienis – rugpjūčio 1-ąją, kasmet liepos mėnesio pabaigoje mieste vyksta Jūros šventė. Jos metu mieste vyksta daug kultūrinių, sportinių ir pramoginių renginių: koncertai, pasirodymai, spektakliai. Dar vienas Klaipėdą garsinantis renginyspilies džiazo festivalis, kuris kasmet sukviečia iškiliausius džiazo muzikos atlikėjus iš viso pasaulio.

Didžioji miesto dalis yra ryčiau jūros ir marių. Klaipėdoje yra dvi perkėlos: senoji (miesto centre) ir naujoji (į pietus nuo centro). Išilgai Kuršių marių yra didelis uostas, kurio šiaurinis kraštas siekia Baltijos jūrą, o pietinis baigiasi ties Malkų prieplauka – Kuršių marių įlankėle, esančia ties Kiaulės Nugaros sala; čia yra tarptautinė jūrų perkėla. Klaipėdoje yra unikalus jūrų muziejus ir delfinariumas. Šiauriau Klaipėdos išlikusios natūralios kopos, veda pėsčiųjų ir dviračių takai į Palangą.

Telefonas:

+37046411884

El. paštas:

lugne@tubinas.lt

Adresas:

Galinio Pylimo g. 16, Klaipėda

Miestai:

Palanga            Klaipėda

Prenumeruoti naujienlaiškį: