Viešbutis "Navalis" Klaipėda

⋆⋆⋆⋆

„NAVALIS”

„Navalis“ – tai elegantiškas, 4 žvaigždučių verslo klasės viešbutis įsikūręs Klaipėdos miesto centre. Viešbučio svečiams siūlome ramų ir komfortišką poilsį standartinės, verslo ir liukso klasės kambariuose ar apartamentuose su lauko terasa.
Viešbučio pastatas unikalus tuom, jog 1863 metais buvo pastatytas už Klaipėdos miesto filantropo pirklio J. L. Vynerio lėšas.
Numeriuose rasite viską, ko gali prireikti geram poilsiui ir jaukiai viešnagei. Svečių patogumui kambariuose yra oro kondicionieriai, vonios kambariai su visomis rikalingomis priemonėmis, mini barai, televizoriai, o norintiems padirbėti – rašomieji stalai.
Visame viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Kiekviename numeryje įrengti seifai, kurie užtikrins Jūsų daiktų saugumą. Viešbučio svečiai gali mėgautis SPA ir sveikatingumo paslaugomis.
Registratūros darbuotojai dirba visą parą ir su malonumu atsakys į visus Jums kylančius klausimus. „Navalis“ draugiškas gyvūnams, tad atvykti galite kartu su mylimu augintiniu.
Savo gomurius palepinti galėsite viešbutyje esančiame restorane „Navalis“. Profesionalūs virtuvės meistrai abejingų tikrai nepaliks. Virtuvės šefo specializacija – europietiški, azijietiški valgiai.
Už 3,1 km yra prekybos ir pramogų centras Akropolis, automobilius ir pėsčiuosius plukdančių keltų terminalas už 3,3 km. Klaipėdos „Švyturio“ arena rasite už 3,8 km, Palangos oro uostą už 28,6 km, o jūrą pesčiomis pasieksite per 12 min.

Klaipėda – tai trečias pagal dydį Lietuvos miestas, įsikūręs Kuršių marių ir Baltijos jūros susiliejimo vietoje, Pajūrio žemumoje prie Dangės žiočių. Miestas yra Klaipėdos apskrities centras, dirba Klaipėdos miesto savivaldybė, veikia Kuršių nerijos nacionalinio parko ir Pajūrio regioninio parko direkcijos, 17 pašto skyrių.

Klaipėdoje pagrindiniai susisiekimo taškai yra  geležinkelio bei autobusų stotys, jūrų uostas.  Per miestą teka trys upės: Akmena, dar vadinama Dange, Smeltalė ir Kretainis. Nuo sostinės Vilniaus Klaipėda nutolusi 311 km į šiaurės vakarus.

Klaipėdos miesto gimtadienis – rugpjūčio 1-ąją, kasmet liepos mėnesio pabaigoje mieste vyksta Jūros šventė. Jos metu mieste vyksta daug kultūrinių, sportinių ir pramoginių renginių: koncertai, pasirodymai, spektakliai. Dar vienas Klaipėdą garsinantis renginyspilies džiazo festivalis, kuris kasmet sukviečia iškiliausius džiazo muzikos atlikėjus iš viso pasaulio.

Didžioji miesto dalis yra ryčiau jūros ir marių. Klaipėdoje yra dvi perkėlos: senoji (miesto centre) ir naujoji (į pietus nuo centro). Išilgai Kuršių marių yra didelis uostas, kurio šiaurinis kraštas siekia Baltijos jūrą, o pietinis baigiasi ties Malkų prieplauka – Kuršių marių įlankėle, esančia ties Kiaulės Nugaros sala; čia yra tarptautinė jūrų perkėla. Klaipėdoje yra unikalus jūrų muziejus ir delfinariumas. Šiauriau Klaipėdos išlikusios natūralios kopos, veda pėsčiųjų ir dviračių takai į Palangą.

El. paštas:

info@navalis.lt

Telefonas:

+370 46 404200

Adresas:

H.Manto g. 23, LT-92234 Klaipėda

Miestai:

Palanga            Klaipėda

Prenumeruoti naujienlaiškį: