„PRIE PARKO”

Poilsio kompleksas „Prie Parko“ įsikūręs Palangoje šalia Baltijos jūros paplūdimio. Kompleksą supa šimtametės pušys, Jūs galėsite grožėtis jomis per kambario langus arba ilsėdamiesi restorano kiemelyje.
„Prie parko“ svečiai apgyvendinami puikiai įrengtuose, pastelinėmis spalvomis dekoruotuose ir šiltų atspalvių mediniais baldais apstatytuose numeriuose.
Svečiams siūlomi apartamentai su visais, pilnaverčiam poilsiui reikalingais daiktais bei patogumais: kabelinius kanalus rodančiais televizoriais, šaldytuvais, elektriniais virduliais ir vonios kambariais, plaukų džiovintuvais, rašomaisiais stalais bei kt. Daugumoje viešbučio kambarių įrengtos mini virtuvėlės.
Mūsų viešbučio restorane bei kavinėje rasite specialiai Jums paruoštų gėrimų ir patiekalų meniu. Kiekvieną rytą Jums nuotaiką pagerins bei puikiai pradės dieną mūsų virėjų paruošti gausūs pusryčiai. Gėrimų galėsite pagurkšnoti bare.
Viešnagės metu galėsite pasilepinti masažais, lankytis saunoje, garinėje pirtyje bei sūkurinėje vonioje. Mėgstantys aktyvesnį poilsį galės išsinuomoti dviračius ir puikiai praleisti laiką riedant Palangos miesto dviračių takais. Mūsų viešbutyje pramogų užteks ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.
Mūsų darbuotojai nuoširdžiai rūpinsis Jumis ir stengsis, kad ilsėdamiesi mūsų viešbutyje jaustumėtės laimingi. Tegul pailsi ne tik kūnas, bet ir Jūsų siela!
Kitoje gatvės pusėje žaliuoja botanikos parkas, Gintaro muziejus yra vos už 400 metrų, o J. Basanavičiaus gatvė – už 800 metrų. 

Klaipėda – tai trečias pagal dydį Lietuvos miestas, įsikūręs Kuršių marių ir Baltijos jūros susiliejimo vietoje, Pajūrio žemumoje prie Dangės žiočių. Miestas yra Klaipėdos apskrities centras, dirba Klaipėdos miesto savivaldybė, veikia Kuršių nerijos nacionalinio parko ir Pajūrio regioninio parko direkcijos, 17 pašto skyrių.

Klaipėdoje pagrindiniai susisiekimo taškai yra  geležinkelio bei autobusų stotys, jūrų uostas.  Per miestą teka trys upės: Akmena, dar vadinama Dange, Smeltalė ir Kretainis. Nuo sostinės Vilniaus Klaipėda nutolusi 311 km į šiaurės vakarus.

Klaipėdos miesto gimtadienis – rugpjūčio 1-ąją, kasmet liepos mėnesio pabaigoje mieste vyksta Jūros šventė. Jos metu mieste vyksta daug kultūrinių, sportinių ir pramoginių renginių: koncertai, pasirodymai, spektakliai. Dar vienas Klaipėdą garsinantis renginyspilies džiazo festivalis, kuris kasmet sukviečia iškiliausius džiazo muzikos atlikėjus iš viso pasaulio.

Didžioji miesto dalis yra ryčiau jūros ir marių. Klaipėdoje yra dvi perkėlos: senoji (miesto centre) ir naujoji (į pietus nuo centro). Išilgai Kuršių marių yra didelis uostas, kurio šiaurinis kraštas siekia Baltijos jūrą, o pietinis baigiasi ties Malkų prieplauka – Kuršių marių įlankėle, esančia ties Kiaulės Nugaros sala; čia yra tarptautinė jūrų perkėla. Klaipėdoje yra unikalus jūrų muziejus ir delfinariumas. Šiauriau Klaipėdos išlikusios natūralios kopos, veda pėsčiųjų ir dviračių takai į Palangą.

Telefonas:

+370 460 51175

El. paštas:

info@tulpehotel.lt

Adresas:

S. Dariaus ir S. Girėno g. 11, LT-00135 Palanga

Miestai:

Palanga            Klaipėda

Prenumeruoti naujienlaiškį: