Bontique hotel Smilčių vilos

⋆⋆

„Smilčių Vilos”

„Smilčių vilos“ – prabangus, modernus bei klasikinis viešbutis Palangoje. Įkurtas 2008 m. unikalioje vakarinėje miesto dalyje. Viešbutis buvo pastatytas ir įrengtas panaudojant pačius šiuolaikiškiausius architektūrinius sprendimus, medžiagas, pasitelkiant talentingiausius architektus, dailininkus, dizainerius.

Dailininkas Rytas Jurgelis specialiai „Smilčių Viloms“ sukūrė paveikslų kolekciją, kuri puošia kiekvieną viešbučio patalpą.

Viename iš populiariausių Lietuvos kurortų, Palangoje įsikūrusiame viešbutyje „Boutique Hotel Smilčių Vilos“ iš viso įrengti 16 erdvūs apartamentai, kuriuose yra viskas, ko gali prireikti Jūsų poilsiui: lovos, dušai, internetas, šaldytuvai, spintos, oro kondicionieriai, seifai bei kiti patogumai. Viešbutyje yra sauna ir soliariumas. Pirmo aukšto apartamentuose įrengtos terasos ir uždari kiemai, antro aukšto apartamentuose – balkonai.

Paslaugūs viešbučio darbuotojai dirba visą parą ir su malonumu suteiks informacijos apie pramogas Pajūryje. Atsipūsti ir pasikaitinti galėsite sūkurinėje vonioje ir garų pirtyje. Nenuobodžiaus ir Jūsų vaikai, nes viešbutyje yra jiems skirta žaidimų aikštelė.

„Smilčių vilą“ kūrėme tokią, kad ji įneštų neišdildomų įspūdžių į Jūsų kasdieninį gyvenimą, kad Jūsų pasirinktas poilsis Palangoje taptų ilgalaikiu ir smagiu prisiminimu grįžus namo.

Baltijos jūros paplūdimys yra už 450 metrų. Palangos pagrindinė Basanavičiaus gatvė yra už 1,1 km.

Rytais tiekiami savitarnos pusryčiai.

Klaipėda – tai trečias pagal dydį Lietuvos miestas, įsikūręs Kuršių marių ir Baltijos jūros susiliejimo vietoje, Pajūrio žemumoje prie Dangės žiočių. Miestas yra Klaipėdos apskrities centras, dirba Klaipėdos miesto savivaldybė, veikia Kuršių nerijos nacionalinio parko ir Pajūrio regioninio parko direkcijos, 17 pašto skyrių.

Klaipėdoje pagrindiniai susisiekimo taškai yra  geležinkelio bei autobusų stotys, jūrų uostas.  Per miestą teka trys upės: Akmena, dar vadinama Dange, Smeltalė ir Kretainis. Nuo sostinės Vilniaus Klaipėda nutolusi 311 km į šiaurės vakarus.

Klaipėdos miesto gimtadienis – rugpjūčio 1-ąją, kasmet liepos mėnesio pabaigoje mieste vyksta Jūros šventė. Jos metu mieste vyksta daug kultūrinių, sportinių ir pramoginių renginių: koncertai, pasirodymai, spektakliai. Dar vienas Klaipėdą garsinantis renginyspilies džiazo festivalis, kuris kasmet sukviečia iškiliausius džiazo muzikos atlikėjus iš viso pasaulio.

Didžioji miesto dalis yra ryčiau jūros ir marių. Klaipėdoje yra dvi perkėlos: senoji (miesto centre) ir naujoji (į pietus nuo centro). Išilgai Kuršių marių yra didelis uostas, kurio šiaurinis kraštas siekia Baltijos jūrą, o pietinis baigiasi ties Malkų prieplauka – Kuršių marių įlankėle, esančia ties Kiaulės Nugaros sala; čia yra tarptautinė jūrų perkėla. Klaipėdoje yra unikalus jūrų muziejus ir delfinariumas. Šiauriau Klaipėdos išlikusios natūralios kopos, veda pėsčiųjų ir dviračių takai į Palangą.

Telefonas:

(8-460) 48569

El. paštas:

info@smilciu.lt

Adresas:

Smilčių g. 67, Palanga 00137, Lithuania

Miestai:

Palanga            Klaipėda

Prenumeruoti naujienlaiškį: